Data dodania: 26-03-2020


Bezpłatny dostęp do platformy edukacyjnej

Publikujemy list firmy Incision, która proponuje bezpłatny dostęp do platformy edukacyjnej,

Covid- 19 zmienił naszą rzeczywistość w zaledwie kilka miesięcy. Obecna sytuacja epidemiologiczna stanowi olbrzymie wyzwanie dla zespołów medycznych, które codziennie zmagają się z rosnącą liczbą zakażeń. Obserwujemy  wysiłek lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, jesteśmy pełni podziwu i wdzięczności za poświęcenie i empatię.
Z nowymi uwarunkowaniami musi się zmierzyć także edukacja. Ponieważ jesteśmy organizacją, której misją jest dzielenie się wiedzą, nie chcemy być tylko biernymi obserwatorami wydarzeń.
Wychodząc naprzeciw  problemom proponujemy Państwu 
4- tygodniowy, bezpłatny dostęp do naszej platformy Incision Academy (z możliwością przedłużenia, jeśli nastąpi taka konieczność).
Akademia została stworzona, żeby wspierać  kształcenie  kadry medycznej  w formie  kursów e-learningowych zarówno na poziomie  edukacji przed, jak i podyplomowej. Dysponujemy obszerną bazą sfilmowanych procedur, które są zestawione z  odpowiednimi obszarami anatomicznymi, uzupełnienie materiałów stanowią testy sprawdzające wiedzę.
W tej kryzysowej sytuacji nasze materiały edukacyjne pozwolą Państwu zachować ciągłość nauki, zapewniając wysoką jakość kształcenia.
Zachęcamy do skorzystania z  oferowanych przez nas kursów.
W celu dokonania rejestracji należy wejść na stronę academy.incision.care  w zakładkę sign in i w miejscu with registration code wpisać kod COVID19.

 

Agata Solecka

Business Development Director

+48 502796047

 

Incision Tour