Data dodania: 10-06-2019


Dzień Dziecka w Izbie Lekarskiej (DUŻO ZDJĘĆ)

JB

Łódzka Izba Lekarska, 2 czerwca stała się najbardziej roześmianym miejscem w Łodzi. Wszystko za sprawą dzieci lekarzy i lekarzy dentystów, które razem z rodzicami i dziadkami przyszły tego dnia na Dzień Dziecka, zorganizowany przez samorząd lekarski. Atrakcje dla dzieci zlokalizowane były w salach Klubu Lekarza i w ogrodzie. Dzień Dziecka w łódzkiej izbie to święto rodzin, całych lekarskich rodzin. Co roku liczba uczestników rośnie, bo informacje o udanej zabawie rozchodzą się „pocztą pantoflową”.

W ogrodzie zainstalowany został park linowy. Była to jedna z ulubionych atrakcji nieco starszych dzieci, które ochoczo balansowały na linie. Wszystko pod czujnym okiem instruktorów. Obok parku linowego swoje miejsce znalazły psy z łódzkiej „Dogoterapii”, cierpliwie znosząc zabawy i pieszczoty. Najmłodszych cieszyły dmuchańce: zjeżdżalnia i ring. Również na świeżym powietrzu, przed budynkiem Izby na dzieci czekały kucyki. Przejażdżki wierzchem dawały niezapomniane przeżycia.

Pełne ręce roboty miały animatorki wyczarowujące wielkie balony. Największe kolejki ustawiały się jednak do malowania twarzy i włosów. Wszystkie „małe damy” chciały mieć makijaż na twarzy i kolorowe kosmyki włosów.

Trzon animacji zabawowych stanowili, jak zawsze: rodzinny zespół „Eklezja” Renata Serwa oraz Marek Corelli.  Prowadzili pokazy, animacje, koncertowali i zabawiali dzieci, a także całe rodziny.

Poza atrakcjami, można było posilić się grillowym poczęstunkiem, a także deserem.

Impreza odbyła się dzięki wsparciu sponsorów: Ubezpieczenia  dla  medycyny   INTER  Polska  S.A., Mitsubishi  Motors  -  SATALL, Scholar i Erazmus  -  szkoła  dla  autystów i dzieci z zespołem  Aspergera (diagnoza,  prezentacja  oferty  edukacyjnej), Fundacja  „Misja  Medyczna".

 

Fot. Sławomir Grzanek

Więcej zdjęć dostępna pod linkiem: https://wetransfer.com/downloads/4f50e7447e64bb1eceaa0a67a6cbf5f320190605220417/606c3aabc2c6ac5fe1be9a8ac0eb250e20190605220417/b7b1d2