Data dodania: 3-07-2019


Klub Lekarza w Łodzi zaprasza na pyszne obiady

Red.

Zapraszamy do korzystania z obiadów serwowanych w Klubie Lekarza, działającym w zabytkowej siedzibie Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi przy ul. Czerwonej 3. Restaurator KL proponuje codziennie nowe menu w przystępnych cenach, które publikowane jest na stronie internetowej Izby na miesiąc z góry.

 

Poprzez stronę internetową można również zamówić posiłek z wyprzedzeniem na dany dzień. Zarówno menu, jak i formularz do zamawiania posiłków dostępne są na stronie internetowej pod linkiem:

 

http://oil.lodz.pl/formularz-zamawiania-posilkow

 

Zgodnie z uchwałą Okręgowej Rady Lekarskiej nr 6663/P-VIII/2018, członkowie łódzkiej OIL mogą skorzystać z dofinansowania w wysokości 10 zł do obiadu. Wysokość dofinansowania zostanie ujęta w druku PIT-11, informującym o dochodach oraz pobranych zaliczkach, a wystawionym po zakończeniu roku kalendarzowego.

 

Klub Lekarza powstał w 2000 r., ideą jego funkcjonowania jest integracja środowiska lekarskiego nie tylko na gruncie zawodowym, ale i towarzyskim. Służy lekarzom jako miejsce zwykłych spotkań przy kawie czy organizacji prywatnych imprez rodzinnych, a teraz także jako restauracja, serwująca obiady w przystępnych cenach.