Data dodania: 21-10-2018


Kolacja Charytatywna „Przyjaciele Gotują”

Opr. A. Paradowska

Jak co roku, na łamach pisma „Panaceum”, propagujemy ciekawą inicjatywę, jaką jest z pewnością kulinarna uczta pn. Kolacja Charytatywna „Przyjaciele Gotują” Tegoroczna, jedenasta edycja Kolacji, z udziałem Magdy Gessler – mistrzyni kuchni, jurorki programów kulinarnych, odbędzie się w Łodzi 20 października 2018 r., o godz. 19.00, w hotelu Vienna House Andel’s Lodz (ul. Ogrodowa).

 

 

 

Impreza jest jedną z form działania łódzkiego Stowarzyszenia „Przyjaciele Świata”, stworzonego przez  grupę przedsiębiorczych kobiet, które łącząc sukces biznesowy z działalnością dobroczynną, od lat pomagają chorym dzieciom. Podczas kolacji dla trzystu - czterystu osób, dania  serwuje gościom znany i lubiany szef kuchni, a niejako przy okazji prowadzona jest aukcja charytatywna, z której dochód (także ze sprzedaży biletów) przeznaczany jest w całości na pomoc i ratowanie życia ludzkiego.

Podczas tegorocznej edycji Kolacji będą zbierane środki na pomoc dla: Stowarzyszenia Łódzkie Hospicjum dla Dzieci przy ul. Łupkowej 1;

Kliniki Ginekologii, Rozrodczości i Terapii Płodu ICZMP (prof. Krzysztofa Szaflika);

Kliniki Pediatrii, Immunologii i Nefrologii ICZMP (prof. Krzysztofa Zemana i prof. Marcina Tkaczyka);

Zakładu Kardiologii Prenatalnej ICZMP (prof. Marii Respondek-Liberskiej);

Hospicjum Domowego przy Stowarzyszeniu Hospicjum Łódzkie.

Organizatorki jak zwykle zadbały także o dodatkowe atrakcje i gorąco zachęcają do wzięcia udziału w Kolacji. Zapraszamy!

W sprawie uczestnictwa w kolacji prosimy o kontakt e-mail: biuro@przyjacieleswiata.pl.

Więcej informacji:

www.przyjacieleswiata.pl, https://www.facebook.com/Przyjaciele.Swiata

Opr. A. Paradowska

 

Zdjęcie M. Gessler  udostępniło Stowarzyszenie „Przyjaciele Świata”