Data dodania: 21-10-2018


Na piotrkowskich kortach Duch walki w… rodzinnej atmosferze

W dniu 9 września br. na piotrkowskich kortach OSiR miała miejsce dwunasta już edycja turnieju tenisa ziemnego „Piotrków Family Cup”. Miłośnikom białego sportu tym razem towarzyszyła słoneczna aura, która oblicza uczestników przyozdobiła letnim uśmiechem, przesiąkniętym radością rodzinnego spotkania i nieskrywanym zapałem do gry.

 

Tradycyjnie już, tenisowe zmagania  na piotrkowskiej mączce odbywały się w grze podwójnej, z udziałem zarówno kobiet jak i mężczyzn. Mimo, jak zawsze, rekreacyjno - przyjacielskiej atmosfery, uczestnikom rywalizacji nie zabrakło ducha walki i sportowych emocji do ostatniej piłki. Niezwykle pasjonujący finał  turnieju rozstrzygnął się w super tie-breaku wynikiem 11 – 9, dając zwycięstwo Romanowi Kimelskiemu z synem Mateuszem, nad Andrzejem Białaczewskim i partnerującym mu Arkadiuszem Pawlikiem.

Po sportowych emocjach był czas na dyplomy dla wszystkich uczestników i  nagrody  dla zwycięzców, a także wspólny posiłek oraz przemiłe dyskusje o zabarwieniu nie tylko tenisowym. Cieszy fakt, że do grona turniejowych zawodników dołączają nowe osoby, co daje nadzieję, że za rok będzie nas więcej. Serdecznie zapraszamy!

Grzegorz Mazur