Uprzejmie informujemy, że za pośrednictwem Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi można skorzystać z dwóch systemów kart sportowych:

  1. OK System – pakiety GoFit oraz Fit&More
  2. VanityStyle – karty FitSport i FitProfit.

 

1. OK SYSTEM

 

 Szczegółowa lista obiektów sportowo-rekreacyjnych dostępnych w ramach OK System znajduje się pod linkami:

 

Jak się zapisać

 

Do OK System można zapisać się przy pomocy strony: https://pakietyoksystem.pl/oillodz

Hasło do strony (tylko dla Członków OIL w Łodzi i Pracowników): OILwLodziok18

Na stronie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące pakietów i cen, również dla osób towarzyszących i dzieci. Po uzupełnieniu formularza na stronie można się zarejestrować, a następnie opłacić swój pakiet.

Zmiany i rejestracje odbywają się od 1 do 15 dnia miesiąca ze skutkiem na kolejny miesiąc. Zarejestrowany Użytkownik  deklaruje swoje uczestnictwo na miesiąc i po tym czasie może zmienić swój pakiet lub zrezygnować z niego, np. by korzystać od lutego, należy zapisać się do 15 stycznia na stronie. By zmienić pakiet na inny lub zrezygnować z początkiem marca, Użytkownik powinien wprowadzić zmianę na swoim koncie do 15 lutego.

W ramach pakietów OK System przerwa między kolejnymi wejściami do obiektów dla lekarzy i dzieci wynosi 3 godziny, dla osób towarzyszących 10 godzin.

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią OK System: 22 290 80 70

 

2. VanityStyle

 UWAGA: Zapisy na kartę aktywną od września 2019 r. wyjatkowo są przyjmowane tylko do 13 siepnia 2019 r.

W ramach VanityStyle członkowie OIL w Łodzi mogą skorzystać z kart sportowych:

W celu uzyskania informacji o cenach kart prosimy o kontakt na adres karta@oil.lodz.pl

 

ZAMÓW KARTĘ

 


UWAGA!

Użytkownicy, którzy już posiadają dostęp do platformy eVS na stronie www.e.vanitystyle.pl i zachowali kartę, mogą ją ponownie aktywować poprzez dokonanie wpłaty online za kartę między 1 a 18 dniem miesiąca poprzedzającego miesiąc aktywacji karty.


 

Nowi użytkownicy

  1. Do 15 dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc aktywacji karty wyślij wypełniony poniższy formularz. Po weryfikacji członkostwa w OIL w Łodzi, wskazany przez Ciebie adres e-mail zostanie przekazany do Firmy VanityStyle, która wyśle na niego indywidualny link rejestracyjny*.

    FORMULARZ REJESTRACYJNY

  2. Do 18 dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc aktywacji karty uruchom otrzymany link rejestracyjny w celu wyboru karty oraz dokonania płatności online za kartę na platformie eVS.
  3. Odbierz kartę w Kancelarii OIL w Łodzi (pok. nr 8) po 27 dniu miesiąca w godzinach pracy Izby.

Karta jest aktywowana zawsze od 1 dnia miesiąca.

Karty dla osoby towarzyszącej oraz dzieci użytkownik zamawia po zarejestrowaniu się na platformie eVS.

* Linki rejestracyjne są wysyłane przez VanityStyle dwa razy w miesiącu: w pierwszych dniach miesiąca oraz między 16 a 18 dniem miesiąca.