Data dodania: 20-03-2020


Pomoc psychologiczna dla lekarzy

Mateusz Kowalczyk

Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi wprowadziła bezpłatne porady psychologiczne dla lekarzy i lekarzy dentystów.

Szanowni lekarze i lekarze dentyści, członkowie Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi,

 

aktualna sytuacja epidemiologiczna w kraju spowodowała, że pracujemy pod jeszcze większą presją, niepewnością jutra, poziom stresu związanego z pracą jest większy niż na co dzień. Chcąc wspomóc naszych członków w tych trudnych chwilach postanowiliśmy uruchomić dla Państwa możliwość wsparcia psychologicznego. Każda osoba zmagająca się aktualnie z różnego rodzaju kryzysem może bezpłatnie otrzymać pomoc od doświadczonych terapeutów. Na początek proponujemy każdemu coś na kształt interwencji kryzysowej, tzn. że osobie zgłaszającej się po wsparcie przysługuje do 3 spotkań po godzinie każde.

Aby skorzystać z powyższej pomocy, proszę aby każdy zainteresowany wystosował do nas wiadomość na adres wsparcie@oil.lodz.pl, w tytule wiadomości wpisując - ‘psycholog’, a w treści podając swoje:
- imię i nazwisko
- nr PWZ
- nr kontaktowy

Po zweryfikowaniu przez nas nr PWZ i potwierdzeniu, że osoba zgłaszająca się jest członkiem naszej Izby, informacje te zostaną przekazane do terapeutów, którzy będą się z Państwem kontaktować bezpośrednio celem ustalenia czasu i formy konsultacji (czy rozmowa telefoniczna czy porada online).

Jako, że sytuacja w której obecnie się znaleźliśmy jest niestandardowa, pragnę nadmienić, że zgłoszenie się do skorzystania z pomocy i wysłanie emaila z informacjami wymienionymi jak powyżej, jest równoznaczne z wyrażeniem przez Państwa zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych w tym konkretnym celu.

Życzę Państwu dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości i solidarności na najbliższy czas.

Z wyrazami szacunku,
Mateusz Kowalczyk
Sekretarz Okręgowej Rady Lekarskiej w Łodzi