Data dodania: 22-01-2019


Santa Party 5 czyli mikołajki dla dorosłych

Emilia Mazur

Początek roku to dla wielu czas podsumowań i nowych postanowień. To czas gdy rozliczamy się sami ze sobą bądź wspólnie z przyjaciółmi czy rodziną z realizacji ubiegłorocznych planów, oceniamy swój rozwój i tworzymy strategię na nowy rok. Chcę więc razem z Wami podsumować jedno z grudniowych wydarzeń organizowanych przez członków Koła Młodych Lekarzy i Lekarzy Dentystów. W starym roku, w sobotni zimowy wieczór, gdy większość oddała się gorącemu szaleństwu przygotowań do świąt parę dobrych dusz zadbało również o celebrowanie wspólnych chwil w gronie przyjaciół.

W zabieganym, napiętym, lekarskim grafiku takie wspólne chwile nie zdarzają się zbyt często. W ten wieczór znajomi z pracy, ze studiów, z izbowych zebrań mogli w przyjemnej atmosferze spotkać się, porozmawiać, potańczyć.  Swoją obecnością zaszczycił Nas Prezes OIL w Łodzi dr Paweł Czekalski. Podczas oficjalnego otwarcia imprezy Pan Prezes przekazał Nam symboliczną beczkę piwa i życzył udanej zabawy. Beczka trafiła do jednego ze zwycięzców loterii, w której łącznie rozdaliśmy aż 14 nagród. Oprócz loterii, dużo uśmiechu zafundowała Nam fotobudka i konkurs taneczny. Uczestnicy konkursu tanecznego wykazali się ogromną kreatywnością, a para która wygrała podbiła również serca publiczności. Ola i Filip otrzymali  voucher „auto na weekend” dzięki któremu mogą przez weekend korzystać z auta prosto z salonu. W ramach imprezy prowadziliśmy również zbiórkę pieniędzy na Szlachetną paczkę, na konto której wpłynęło od uczestników aż 1330 zł. Brawo! To więcej niż w roku poprzednim! Aby w pełni opisać ten wieczór dołączam kilka zdjęcia i podziękowania od Szlachetnej paczki.

Pomysł na mikołajkową imprezę dla dorosłych zrodził się 5 lat temu i już wtedy spotkał się z dużym zainteresowaniem. Kolejne lata sprawiły, że impreza na stałe wpisała się w izbowy kalendarz wydarzeń. Po wprowadzeniu w 4 edycji rejestracji przez internetowy formularz zgłoszeniowy limit miejsc został przekroczony już po 2 dniach. Tak stało się również w tym roku! To naprawdę niesamowicie miłe, że robimy coś co tak Wam się podoba! Bądź czujny, za rok też to zrobimy!

Na koniec,  chcę serdecznie podziękować Panu Prezesowi za przybycie, wszystkim 155 uczestnikom za dobrą zabawę i wsparcie potrzebującej rodziny. Duża buźka dla Dj Dawida Peski za niezawodność. Ukłony dla Pani Iwonki, która zawsze służy pomocą, dla informatyka Bartka, który mimo L4 uruchomił formularz zgłoszeniowy, dla kelnerek za cierpliwość i pomoc w spontanicznym przemeblowaniu. A w szczególności, dziękuję osobom bez których nie byłoby piątej edycji imprezy, ekipie organizatorów. Ala, Aśka, Ola, Milena, Kaja i Jakub - wielkie podziękowania za poświecony czas i energię! Co roku skład ekipy jest inny. Może za rok to Ty nam pomożesz?!

Emilia Mazur,

fot. Agnieszka Sut

 

PS. Ze względu na RODO nie wymieniłam większości nazwisk.