Witamy na stronie Panaceum po godzinach

Lekarze Po Godzinach to projekt, który powstał z inicjatywy Koła Młodego Lekarza i Lekarza Dentysty w porozumieniu z innymi organami Izby.

Ideą tego przedsięwzięcia jest skupienie w jednym miejscu wszystkich aktywności, projektów i ofert kulturalnych, sportowych oraz integracyjnych dla lekarzy i lekarzy dentystów będących członkami Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi.

Inicjatorzy chcą zachęcić lekarzy i lekarzy dentystów, członków OIL w Łodzi, do aktywnego spędzania czasu wolnego. Oprócz wydarzeń kulturalnych i sportowych organizowanych przez OIL w Łodzi, lekarze i lekarze dentyści mogą skorzystać z zajęć i obiektów sportowych w całej Polsce czy wydarzeń kulturalnych na terenie Łodzi w bardzo preferencyjnych cenach. Jak?

W tym roku po raz pierwszy lekarze i lekarze dentyści zrzeszeni w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi mogą wykupić karty sportowe, które umożliwiają korzystanie z obiektów sportowych na terenie całej Polski. Po raz pierwszy członkowie OIL w Łodzi otrzymają też zniżki na przedstawienia do łódzkich teatrów i instytucji, rozrywki i restauracji na Legitymację Lekarza.

Klub Lekarza


W okresie ostatnich dwóch miesięcy (grudzień–styczeń) człon­kowie Koła Lekarzy Seniorów łódzkiej OIL spotkali się dwa razy.

Niech ten jeden z pięciowersów wiersza Jana Wołka, będzie mottem „lekarskich zaduszek”, które odbyły się w tym roku w Klubie Lekarza, w niedzielę, 4 listopada. Warto przypomnieć, że z muzyką...

To był już drugi w tym roku wieczór operowy, zorganizowany przez Komisję Kultury ORL w Łodzi, z udziałem znanego łódzkiego urologa - dr n. med. Marka Rożnieckiego. Spotkanie, zorganizowane w...

Gościom tegorocznego Turnieju Nalewek najbardziej smakowała nalewka z pędów kosodrzewiny. Nie brakowało autorów, jak i degustatorów owocowo - ziołowych trunków

Sport


Oczywiście, że są najważniejsze - dla grupy mniejszościowej, jaką są zawodnicy, fani szachów.

Klub Lekarza OIL w Łodzi od wielu lat stasuje zasadę, że termin wydarzenia organizowanego co rok jest związany z konkretnym dniem tygodnia, bez względu na datę.